Eesti keeles
In English
EAL Facebook’is
Liit
EALi ajalugu
Struktuur
Strateegia
Juhtimine
Töögrupid ja komisjonid
Sektsioonid
Kontakt
Liikmed
Liikmed
Loomingud
Liikmeks astumine
Liikmemaks
Stipendiumid ja toetused
Avalikud dokumendid
EALi põhikiri
Eesti arhitektuurivõistluste juhend
Eetikakoodeks
Aukohtu protseduurireeglid
Arhitekti autoriõiguse meelespea
Autorsuse märkimise hea tava kokkulepe
Arhitektuuri valdkonna projekteerimise pädevuse jaotuse hea tava kokkulepe
Arhitektuuri- ja inseneeriaterminid
Teadus- ja arendustegevuse raport 2023
Arhitektuuripoliitika
Riigiarhitekt
Eesti Arhitektuuripoliitika
Arhitektuurivaldkonna tegevuskava
Arhitektuur ja elukvaliteet
Euroopa arhitektuuripoliitika
Ruumiloome ekspertgrupp 2017/2018
Teenused
Kutse andmine
EALi kutsekomisjoni koosseis
Kutsekvalifikatsiooni andmine
EALi hindamiskomisjoni koosseis
Volitatud arhitekt 7
Diplomeeritud arhitekt 7
Volitatud arhitekt-ekspert 8
Kooliarhitektuur
Uudised
EALi uudised
Artiklid
Võistlused
Arhitektuurivõistluste juhend
Eesti sisesed
Välisvõistlused
Arhitektuurivõistluste töögrupp
Näitused
Arhitektuuripreemiad
Aastal 2018
Aastal 2014
Aastal 2013
Aastal 2012
Aastal 2011
Aastal 2010
Aastal 2009
Aastal 2008
Aastal 2007
EAL teenetemedalid
Publikatsioonid ja loengud
Teataja
Innovatsioonioengud
MAJA film
Ehituskunst
Raamaturiiul
Sündmuste kalender
Üritused
Sünnipäevad
EAL100
Partnerid
Programm
PÖÖRA!
Lummavad kohtingud
Mõttepaus
Torupööre
Tööpakkumised ja kuulutused
Lisa kuulutus
KOV/Riigi kuulutused
Erakuulutused
Liikmetele
Minu Profiil
Minu Looming
Eestseisuse protokollid
Majandusaasta aruanded
Galerii
Arhitektuurifilmid
Energiatõhus maja
EV100 arhitektuur
-
Muud liiki looming
Ühiskondlik hoone
Ärihoone
Elamu
Tootmis- või laohoone
Avalik ruum
Sisekujundusprojekt
Muud liiki ehitusprojekt
Detailplaneering
Üldplaneering
Muud liiki planeerimisalane looming
Projektid
Viimased
Aasta kaupa
Looming kaardil
0
/
1900
/
1950
/
1956
/
1959
/
1960
/
1961
/
1962
/
1965
/
1968
/
1969
/
1970
/
1971
/
1972
/
1973
/
1975
/
1976
/
1977
/
1978
/
1979
/
1980
/
1981
/
1982
/
1983
/
1984
/
1985
/
1986
/
1987
/
1988
/
1989
/
1990
/
1991
/
1992
/
1993
/
1994
/
1995
/
1996
/
1997
/
1998
/
1999
/
2000
/
2001
/
2002
/
2003
/
2004
/
2005
/
2006
/
2007
/
2008
/
2009
/
2010
/
2011
/
2012
/
2013
/
2014
/
2015
/
2016
/
2017
/
2018
/
2019
/
2020
/
2021
/
2022
/
2023
/
2024
/
2025
/
2035
/
Aasta kaupa: 2018
Ignar Fjuk:
Pärnu mnt 139d DP
Enel-Katrin Vahter:
üksikelamu Saku vallas
Enel-Katrin Vahter:
üksikelamu Viimsi vallas
Laura Linsi, Roland Reemaa, Tadeas Riha:
Weak Monument / Nõrk Monument
Raili Hurt:
Elamu Veskimöldres
Eva Hirvesoo:
Tallinn Keskraamatuk. filiaal
Mihkel Urmet, Taavi Kuningas:
Stortnok Valdres
Ülle Kunnus:
Ilunurme tee 3 tootmishoone
Ülle Kunnus:
Pajusi mnt 18J spordihoone
Ülle Kupri:
Korterelamu
Kristiina Renter:
Elamu Tartus
Ain Padrik:
Ärimaja fassaadide rek.
Martin Tago, Lembit-Kaur Stöör, Andrus Kõresaar:
Tbilisi Teletorn
Kadri Randoja:
Paviljon ÕU
Kadri Randoja:
Üksikelamu Saaremaal
Kadri Randoja:
Üksikelamu Kuressaares
Raul Vaiksoo:
Keskaja linnade uurimus 2018
Raul Vaiksoo:
Raamat 101 monumenti 2018
Raul Vaiksoo:
Villa Rakveres 2018
Tõnu Laigu, Aliis Mehide:
TTÜ teadus- ja õppehoone
Indrek Niitla:
Tori kauplus
Sander Aas, Illimar Truverk:
Büroohoone
Sander Aas, Kristina Kaev:
Korterelamu
Kristjan Reidi, Juhan Rohtla:
SOOLALAO PAVILJONI KONKURSS
Kristjan Reidi, Juhan Rohtla:
PÄRNU LASKEKESKUSE KONKURSS
Lauri Nõmme:
R53
Lauri Nõmme:
VP1
Ilona Stern:
Pääsküla Gümnaasium
Meelis Nurm:
2018
Johann-Aksel Tarbe:
Veerenni 36 elamukvartal
Leonhard Lapin:
Raamat "Arhitektuur"
Mikk Mutso:
Eramu
Siiri Koot:
Tõdva maaüksuste DP
Raul Kalvo, Artur Stashkevitsh, Lauri Läänelaid:
Paks Margareeta
Laura Linsi, William Le Gresley:
Toimumata jäänud tulevikud
Mihkel Koppel:
Läänebastioni pukktuulik
Lembit Tork:
135 m2 ELEMENTMAJA tellimused
Kadri Kerge, NBBJ :
Kõrghoone Singapuris
Siim Tuksam, Sille Pihlak:
T1 Urban Jungle
Margit Aule, Toomas Adrikorn, Laura Ojala:
Fahle Park
Ivar Lubjak, Maria Pukk:
Puhkeküla Hiiumaal
Tiina Soans:
Üksikelamu Kaberneemes
Paulina Jaakson, Kalle Vellevoog, Velle Kadalipp, Kersti Pilar:
Ranna pst 9 hotell, Pärnu
Paulina Jaakson, Velle Kadalipp, Kalle Vellevoog:
Tabasalu haridushooned
Paulina Jaakson, Kalle Vellevoog, Kersti Pilar, Velle Kadalipp:
Saaremaa gümnaasium
Johan Tali, Karli Luik:
Hiiumaa Spordikeskus
Johan Tali, Karli Luik:
Saue Vallamaja
Johan Tali, Karli Luik, Harry Klaar:
Pärnu Rääma Sõudekeskus
Anne Muhk:
Elamu rek. ja laiendamine
Kaidi Põldoja (Õis), Jaak-Adam Looveer (ekspertrühma juht):
Ruumiloome ekspertrühm
Ülle Maiste:
Peetri tee kortermajad
Ülle Maiste, Leif Helling (NO):
Bjørnstadlia kortermajad
Ülle Maiste:
Aasgardeni kortermajad
Ülle Maiste:
Künni eramud
Jiri Tintera:
Automaailm Võru
Jaak Huimerind, Andres Lember:
Erihooldekodu
Birte Böer, Raivo Kotov, Lembit-Kaur Stöör, Andrus Kõresaar:
Hanasaari B
Eva Kedelauk, Peeter Pere, Karmen Silde:
Tallinna Linnateatri konkurss
Kristel Niisuke, Siiri Vallner, Indrek Peil:
Rapla keskväljak
Kristel Niisuke, Siiri Vallner, Indrek Peil, Ko Ai:
Viimsi Noorte Talentide Kool
Mihkel Koppel:
Tõlluste mõisa peahoone
Anne Vingisar:
Magistritöö
Ilmar Heinsoo:
Korterelamu
Egon Metusala:
Tabasalu Tervisekeskus
Kalle Rannula:
Eramu Laugu
Ülle Kupri, Raivo Puusepp:
Üksikelamu, saun, paadikuur
Tõnis Arjus:
Tartu üldplaneering
Hannes Koppel:
Thule koda
Urmo Mets, Kristina Ivahnhenkova:
J.Kuperjanovi 8