Nathaniel Kahn

kasvas üles Philadelphias ning õppis stipendiaadina Yale’i ülikoolis, kus talle omistati Gordoni auhind töö eest teatri direktorina. 1989.aastal kirjutas ja lavastas N. Kahn off-Broadway’l näidendi „Owl’s Breath”.1992.aastal oli ta kaasautoriks dramaatilisele lühifilmile „The Room”, mis jutustab poisist, kelle tuba kukub majast välja. Film linastus Sundance’i filmifestivalil  ning võitis ka auhinna Cannes’i filmifestivalil.
Innuka keskkonnakaitsjana pühendas Kahn mitu aastat koostööle Miranda Productions'iga mitme keskkonnaalase dokumentaalfilmi tootmisel, kaasa arvatud My Father’s Garden, mida näidati Sundance’I filmifestivalil ja Sundance’i kanalil ja Wilderness: The Last Stand, mida näitas PBS ja mis sai piirkondliku Emmy auhinna. Pärast mitmeid aastaid kestnud toetuste otsimist ja leidmist, on Kahn lõpuks saanud end pühendada oma esimesele täispikale filmile „My Architect”.

Robert McCarter

on praktiseeriv arhitekt, arhitektuuriprofessor ning kirjanik. Florida Ülikooli arhitektuuriprofessoriks sai ta 1991. aastal, ning vahemikul 1991-2001 töötas ta samas Arhitektuurikõrgkooli direktorina; 1986-1991 oli ta New York’i Columbia Ülikooli juures toimivas arhitektuurikõrgkoolis abiprofessor, abidekaan (koos Bernard Tschumi’ga), ning õppetooli asejuhataja (koos Kenneth Framptoniga). McCarter omab arhitektilitsentsi alates 1982. aastast ning alates 1991. aastast on ta president D-Mc2 Architecture’is, Tiogas, Floridas.
McCarter on koostanud järgmised raamatud: Louis I. Kahn (Phaidon Press, London, 2005); On and By Frank Lloyd Wright: A Primer of Architectural Principles (“Frank Lloyd Wright - temast ja läbi tema silmade - arhitektuuripõhimõtete aabits”)(Phaidon Press, London, 2005); Frank Lloyd Wright: Critical Lives (“Frank Lloyd Wright - kriitilised elud” (Reaktion Books, London, 2006) jne
Hetkel koostab R. McCarter Alvar Aalto, Steven Holl’i, Aldo van Eycki, Carlo Scarpa; Toshiko Mori, Brad Cloepfil’i ja partnerite, aga samuti Alfonso Architects’i töid puudutavaid ülevaateid; lisaks uurib ta kaasaegse maalikunsti ja kaasaegse arhitektuuri vahelisi seoseid alates 20.sajandi algusest kuni tänapäevani, ning koostab “Arhitektuuriaabitsat”. Ta on toimetanud ning  ise esseesid kirjutanud mitmetele kogumikele ja teinud kaastööd mitmetele teaduslikele ajakirjadele ja väljaannetele, sh The Encyclopedia of 20th Century Architecture; 50 Key Thinkers on the Environment; Ptah: Architecture Design Art; Architektur & Bauforum; The Journal of the Society of Architectural Historians jne
Kaks McCarteri teost, "Louis I. Kahn" ning "Frank Lloyd Wright - temast ja läbi tema silmade", jõudsid Briti Arhitektide Kuningliku Instituudi poolt välja antava Rahvusvahelise Raamatu Auhinnale kandideerides 2006. aastal finaali.

Anne Tyng

— arhitekt, Louis Kahni koostööpartner

Thomas Leslie

(Ameerika Arhitektuuriinstituut) on Iowa Ülikooli arhitektuuri abiprofessor. Ta lõpetas kiitusega Illinoisi Ülikooli, kus omandas reaalteaduste bakalaureusekraadi arhitektuuris. Columbia Ülikoolist sai ta arhitektuurimagistri kraadi. T. Leslie töötas 7 aastat firmas Norman Foster and Partners Londonis, kus osales arhitektina mitmetes projektides, muuhulgas Omahas (Nebraska, USA) asuv Joslyni kunstimuuseum, Riyadh’is asuva Al Faisliah’ keskus ning Stanfordi Ülikooli kliiniliste teaduste uurimiskeskus.
2000. aastal võttis T. Leslie vastu kutse Iowa Ülikoolilt, kus ta nüüd õpetab hoonete disaini, tehnoloogiat ning ajalugu. Arhitektuurikõrgkoolide Assotsiatsioon on T. Leslie’le omistanud oma igal aastal välja antava Uue Talendi ning Loomingulise Saavutuse auhinna. Ta on raamatu Louis I. Kahn: Building Art, Building Science (“Louis I. Kahn - ehituskunst, ehitusteadus”) autor, mis avaldati George Braziller’ poolt 2005.a. tänu Grahami Sihtasutuse ning Iowa Kunsti- ja Humanitaarteaduste Keskuse toetusele. Lisaks on T. Leslie avaldanud mitmeid artikleid, mis käsitlevad tehnoloogia rolli arhitektuuri ajaloos, rääkides nii peegelklaasist 1890ndate Chicago arhitektuuris, kui lennujaamade ümberehitamisest hiidlennukite ajastul.

Vilen Künnapu,

arhitekt (EAL) ja kunstnik, sünd. 1948, lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia 1971.a. Tallinna Tehnikakõrgkooli arhitektuurilektor ja Tartu Ülikooli vabade kunstide professor. Arhitektuuribüroo Künnapu ja Padrik üks omanikest ja arhitekt. Koos Ain Padrikuga võitnud preemiaid mitmetel rahvusvahelistel arhitektuurivõistlustel ja loonud mitmeid olulisi ehitisi Eesti linnamaastikes. Avaldanud mitmeid artikleid nii eesti kui rahvusvahelises meedias.
Arhitektuurivõistlused: West Coast Gateway (Lääneranniku Värav), Los Angeles, 1988 (2. koht), Rovaniemi Arktika Keskus, 1984
Ehitatud projektid: Eesti Metodisti kirik 1994, Viru väljaku detailplaneering 1998, Ärimaja Pärnu mnt 105, 1998, Evea Panga hoone 1998, Tallinna Botaanikaaia palmimaja 1999, Radisson SAS hotell 1999,
Viru keskus Tallinnas 2004.
Raamatud: Üle punase jõe, 2001; Künnapu&Padrik: valitud töid, 1999