Eesti keeles
In English
EAL Facebook’is
The Association
History
Executive Board
Activities
Workgroups and committees
Sections
Partners
Contact
Contact
Members
Members
Projects
Offices
Competitions
Domestic
Foreign
Venice Biennale
News
EAA news
EV100 Great Public Space
Education Architecture
TURN! Festival of Urban Art
Pausing to Consider
Enchanting Encounters
Pipeformation
-
Other
Communal building
Commercial building
Residential building
Industrial building
Public space
Interior design
Other
Detail plan
Generic plan
Other planning project
Projects
Latest
By year
Projects on the map
0
/
1900
/
1950
/
1956
/
1959
/
1960
/
1961
/
1962
/
1965
/
1968
/
1969
/
1970
/
1971
/
1972
/
1973
/
1975
/
1976
/
1977
/
1978
/
1979
/
1980
/
1981
/
1982
/
1983
/
1984
/
1985
/
1986
/
1987
/
1988
/
1989
/
1990
/
1991
/
1992
/
1993
/
1994
/
1995
/
1996
/
1997
/
1998
/
1999
/
2000
/
2001
/
2002
/
2003
/
2004
/
2005
/
2006
/
2007
/
2008
/
2009
/
2010
/
2011
/
2012
/
2013
/
2014
/
2015
/
2016
/
2017
/
2018
/
2019
/
2020
/
2021
/
2022
/
2023
/
2024
/
2025
/
2035
/
By year: 2011
Kuno Raude:
Märts 2011. Koguteose "Eesti Vabadusvõitl...
Kuno Raude:
Artiklid 2011
Tõnu Laigu, Koit Ojaliiv, Mari Rass:
Prantsuse Lütseumi spordihoone projekt
Joel Kopli, Koit Ojaliiv, Juhan Rohtla:
Serlachiuse muuseumi Gösta juurdeehitus
Joel Kopli, Juhan Rohtla, Koit Ojaliiv:
Kuressaare Tribüünihoone
Joel Kopli:
Ärihoone
Armin Valter:
Kommunismiohvrite memoriaali konkursitöö, I k...
Kuno Raude:
Ametlikud ettepanekud ja ettekanded 2011
Villo Kuht:
Jõgeva Lasteaia „Karikakar“ arhitektuurne ide...
Ivar Lubjak:
Umbrohupark Skoone
Ivar Lubjak, Sverre Laanjärv:
Patarei ja Lennusadama ala detailplaneering
Ivar Lubjak:
Maastik Kukemõisas
Marko Järvela:
Blueseed Accommodation Barge
Ene Priimets:
Korterelamu
Peeter Pere, Urmas Muru:
Betoonpaviljon Tallinnas
Peeter Pere, Urmas Muru:
Viljandi ja Väikemõisa lastekodu majad
Mattias Agabus:
Lutsu 12 Arhitektuurivõistlus
Aigar Roht:
Korterelamu ideekonkurss
Aigar Roht:
Äri- ja korterhoone
Kadri Klementi, Aet Ader, Mari Hunt, Kalle Komissarov, Lembit-Kaur Stöör:
TTÜ Kuressaare Kolledzhi väikelaevaehituse ko...
Kadri Klementi, Aet Ader, Karin Tõugu, Mikk Meelak:
Seminari tänava rekonstrueerimine
Aet Ader, Kadri Klementi, Kalle Komissarov, Lembit-Kaur Stöör, Mari Hunt:
Kuressaare väikelaevaehituse katsebassein ja ...
Kaidi Põldoja (Õis):
Rakvere Seminari. tn. kortermajade rekonstrue...
Jaan Kuusemets, Keiu Tulev, Ave Kongo, Jose A. Pavon Gonzalez:
TMBG, ergutuspreemia
Jaan Kuusemets:
Kalana Jahisadama sadamahoone
Ilmar Heinsoo:
Järvamaa Haigla õendusabi keskus
Ilmar Heinsoo:
Jäätmekütuse tehas
Andres Levald:
Lääne-Virumaa rannikualade maakonnaplaneering...
Indrek Saarepera, Mari-Iris Saarepera:
Haabersti tervisekeskus ja hooldusravikliinik...
Lembit Tork:
LEPPNEEMES eramu abihoone
Lembit Tork:
MODULAR passiivrajoon konku
Lembit Tork:
MÄNNITUKA eramukompleks
Lembit Tork:
NOAROOTSIS eramukompleks
Lembit Tork, Margus Soonets, Joonas Sarapuu, Kadri Liivorg:
SÜMBIOOS õppehoone 1 koht
Lembit Tork, Margus Soonets:
270 MAJA Leppneemes
Lembit Tork:
VÜKK tehno-õppehoone
Lembit Tork, Margus Soonets, Jürgen Lepper:
PÄRNU JÕE konkurss 1 koht
Urmas Luure:
"Hotell Pärnu" rekonstrueerimine
Urmas Luure:
Pavel Filonov. Vene avangard ja järgnev...
Raul Vaiksoo:
Raamat Tallinn-Narva 2011
Lembit Tork:
ILMANDU KÜLA skits
Lembit Tork:
PÄRNAÕIE TEE skits
Raul Vaiksoo:
Vaatlustorn rannikul 2011/2013
Raul Vaiksoo:
Suvehütt saarel 2011/2014
Raul Vaiksoo:
Teatri ovaalsaal 2011
Ene Priimets:
Tootmishoone
Jüri Siim:
Kauplus Selver
Jüri Siim:
Würth Lõuna-Eesti
Ralf Tamm:
Curl
Indrek Peil, Siiri Vallner:
Kai
Andres Kadarik:
4-korteriga elamu
Andres Kadarik:
Laohoone
Enel-Katrin Vahter:
Detailplaneering Mäetagusel
Uku Põllumaa:
Fortuuna 6 korterelamu
Uku Põllumaa:
Pargi 4a eramu
Lia Karma:
Eramu Kurepalus
Risto Parve, Kai Süda:
Tallinna Bussijaam
Risto Parve, Kai Süda:
EAL 90. juubeliaasta näitus
Helmi Sakkov:
Elamu Piira külas
Mikk Mutso:
Salme paat
Lembit Tork:
HIIUMAAL eramu
Lembit Tork:
ERAMU A Nõmmel
Lembit Tork:
ERAMU B Nõmmel corten
Lembit Tork:
ERAMU B Nõmmel krohv + corten
Laur Pihel, Tauno Aadma:
eramu ja Saun Hiiumaal
Kersti Arulaid:
Äri- ja eluhoone
Anne Muhk:
Harkujärve Lasteaed-Põhikool
Indrek Niitla:
Lasteaia Vikerkaar rek.
Indrek Niitla:
Kilingi-Nõmme kaupluse rek.
Jaan Port, Katrin Kaevats, Neeme Tiimus, Markus Nimik:
Filtri tee konkurss
Jaan Port, Katrin Kaevats, Neeme Tiimus, Markus Nimik:
Pikk tn 27 Hotell, Kuressaare
Priit Kaljapulk:
Tallinna Kiirabi hoone
Kaire Nõmm:
Kortermaja
Kairi Kirt-Ende:
Tennisekeskus Minskis
Kairi Kirt-Ende:
Tabasalu tennishall
Heidi Karro:
Suure-Jaani Noortekeskus
Anne Kaarep:
Paldiski LNG
Anne Kaarep:
Eramu Viimsis
Anne Kaarep:
Eramu juurdeehitus
Anne Kaarep:
Eramu Kakumäel Kruusaranna 19
Urve Rukki:
Korruselamu Kivila 17
Urve Rukki:
Korruselamu Ehitajate 127
Urve Rukki:
Eramu Kodu 17
Urve Rukki:
Korterelamu Tahkuranna vald
Toomas Paaver:
Kalarand
Helle-Ann Urgard, Hardi Lehemaa:
Korterelamu Papli 15 Pärnu
Helle-Ann Urgard, Hardi Lehemaa:
Elamu Seedri 1b Pärnu
Jaak Huimerind, Andres Lember:
Sotsiaalmajutusüksus
Jaak Huimerind, sisearhitekt Tarmo Piirmets:
Maarjamäe suvemõisa tall
Kairi Kirt-Ende:
Kohtla-Järve Tennisekeskus
Reet Valk:
Korterelamu Filosoofi 17
Reet Valk:
Elamu Oblika tee 26
Reet Valk:
Tootmishoone Taevakivi tn 15
Paavo Kais:
Korterelamu renoveerimine
Paavo Kais:
Korterelamu
Lembit Tork:
PÕLDE PÕIK eramu
Jaak Huimerind:
Saun
Kristiina Renter, Madis Renter:
Tehnopol 1
Johann-Aksel Tarbe:
Raudtee 106 eramu
Tormi Sooväli:
Eramu
Martti Preem:
Suvemaja
Berit Freivald, Agu Külm, Matti Anttila, Kyösti Meinilä:
TÜK II ehitusjärk
Anne Kose:
korterelamu- ja ärihoone
Anne Kose:
Veerenni elamukv. konkurss
Anne Kose:
Tallinna Muusikakool (konk)
Lauri Nõmme:
K10
Reet Valk:
Saun ja suvila Rukismäel
Reet Valk:
Elamu Sambliku tn, Tallinnas
Anne Muhk:
Loksa lasteaed Õnnetriinu
Anne Muhk:
Loksa lasteaed Õnnetriinu
Jiri Tintera:
Limnoloogiajaama järvemuuseum
Jiri Tintera:
Lootsi 7 eramaja
Mattias Agabus:
Mustamäe Keskus
Mattias Agabus, Meelis Vanker:
Kummeli Korterelamud
Raul Vaiksoo:
UBC kujundusi 2011/14
Ilmar Klammer:
Hoonestuskavand